Puhach Baits Stick Flat Mix – Super Fish

В наявності
0
Код товару: PUSFMSF
Артикул: 70059
169 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Лінійка Stick Flat Mix від торгової марки Puhach Baits – це готова діпована суміш для лову риби. Продукція розроблена Олексієм Пугачем з урахуванням досвіду, отриманого на українських та міжнародних спортивних змаганнях.... Читати далі...

Лінійка Stick Flat Mix від торгової марки Puhach Baits – це готова діпована суміш для лову риби. Продукція розроблена Олексієм Пугачем з урахуванням досвіду, отриманого на українських та міжнародних спортивних змаганнях. Stick Flat Mix підходить для флет фідерної та коропової ловлі. Стік Флет Мікси складаються з гранул пелетса 1,5–2 мм преміум класу з додаванням високоефективних компонентів, таких як борошно кріля, борошно сквіда, рибне борошно, вільні амінокислоти, підсилювачі смаку та натуральні ароматизатори, які приваблюють найрізноманітнішу рибу. Завдяки цьому, суміш має хорошу атрактивність та високу харчову цінність, що стимулює апетит риби.

Способи використання Stick Flat Mix для флет фідерної ловлі: 

  • Замішування Stick Flat Mix з водою:

В коробку Stick Flat Mix (400 г) додати 100–120 мл води. Щільно закрити коробку та ретельно перемішати. Залишити на 15 хвилин. Ще раз ретельно перемішати.

  •  Замішування Stick Flat Mix з ліквідом Puhach Baits Liquid:

В баночку Puhach Baits Liquid (70 мл) додати приблизно 30–40 мл води, закрити та ретельно збовтати. Після цього вміст баночки вилити в коробку Stick Flat Mix (400 г). Щільно закрити коробку та ретельно перемішати. Залишити на 15 хвилин. Ще раз ретельно перемішати.

P. S.: У прохолодну погоду рекомендується збільшити час зволоження суміші від 1 години до 3 годин.

Використання Stick Flat Mix для коропої ловлі: 

Puhach Baits Stick Flat Mix для виготовлення PVA-стіків не потребує додаткового зволоження. Якщо є потреба додати вагу суміші Stick Flat Mix та посилити аромат, додайте Puhach Baits Liquid (70 мл) в чистому вигляді (без додавання води).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.