Палиця грибника з компасом Acropolis ПМГ-1

В наявності
0
Код товару: ПМГ-1
Артикул: 46149
409 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Тростина для збирання грибів від ТМ «Acropolis». Чудовий помічник грибника під час довготривалої ходьби по лісі в горах і на рівнинах. Складна телескопічна палиця на 4 секції декорована оригінальним малюнком з грибами. В... Читати далі...

Тростина для збирання грибів від ТМ «Acropolis». Чудовий помічник грибника під час довготривалої ходьби по лісі в горах і на рівнинах. Складна телескопічна палиця на 4 секції декорована оригінальним малюнком з грибами. Виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Вага всього 200г. Зручно розгортає листя на землі та допомагає розвантажити суглоби та хребет грибника в довгих походах.

Мінімальна довжина грибної палиці в складеному вигляді дорівнює 50см, а максимальна - встановлюється індивідуально в розкладеному варіанті від 95 до 110см. Для цього на секціях, виготовлених з гладких трубок різного діаметру, нанесені мітки з кроком в 5 см. Витягніть їх назовні на комфортну висоту та затягніть з'єднання обертанням секцій у зворотному напрямку. Зверніть увагу, на максимально допустиму довжину секції вказує спеціальна мітка з написом STOP.

Регулювання довжини тростини безступінчасте. Проводиться осьовим обертанням секцій та їх переміщенням назовні або всередину. Рекомендуємо починати з нижньої секції. Витягнути її назовні та зафіксувати, потім перейти до регулювання середньої секції, а тоді - верхньої.

Складати тростину теж варто від нижньої секції до верхньої. Поверніть трубку проти годинникової стрілки, складіть всередину та зафіксуйте за годинниковою стрілкою. Тоді повторіть аналогічну процедуру для середньої секції. А далі перейдіть до верхньої частини та виконайте такі ж дії для неї. За інших способів регулювання палиця швидше зношується та більше вібрує під час ходьби.

Як амортизатор (система «ANTISHOCK») використана сталева пружина. Пружинний механізм створює «амортизуючий» ефект для зап'ястя, руки і плеча та сприяє протиударності конструкції.

Пряме руків'я виготовлене з термопластичної гуми. Достатньо зручне, ергономічне, не ковзає в руці. Оснащене невеликим компасом та ремінцем для фіксації на зап'ясті. Під основною ручкою є м'яка додаткова ручка.

Наконечник палиці виконаний з гартованої сталі.  Втулка, в яку він вбудований, виготовлена з морозостійкої пластмаси. Також в комплект входить 2 знімних насадки: прогумований ковпачок та пластмасове кільце. Кільце використовують на дуже м'якому ґрунті. Воно запобігає зануренню палиці в м'який пісок або бруд. Ковпачок призначений для руху по рівним покриттям.

Телескопічна палиця грибника з компасом від Компанії "Акрополіс" стане гарним подарунком для любителів активного дозвілля. Адже її можна використовувати і як туристичну трекінгову палицю для скандинавської (фінської / північної / нордичної) ходьби.

Довжина палиці: мінімальна – 50см, максимальна -110см.

Матеріали: палиця - алюміній; руків'я - пластик; наконечник - сталь.

Вага - 200г.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: Для грибників