Puhach Baits Amino Pellets Start Mix (3/4.5/6 mm) 4 kg

В наявності
0
Код товару: PUSW012
Артикул: 70400
900 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Перед виїздом на риболовлю постають питання: “Чим саме годувати точку лову?”, “Якою фракцією?”, “Чим найкраще все це залити?”, “Як вгадати пропорцію всіх складових?”, “Який смак обрати?”. Пропонуємо Вам універсальне ріше... Читати далі...

Перед виїздом на риболовлю постають питання: “Чим саме годувати точку лову?”, “Якою фракцією?”, “Чим найкраще все це залити?”, “Як вгадати пропорцію всіх складових?”, “Який смак обрати?”. Пропонуємо Вам універсальне рішення – готові мікси в лінійці Ready Spod Mix від торгової марки Puhach Baits. Суміші повністю готові до закорму, не потребують додаткового зволоження. Доступні до замовлення в двох видах пакування: відро або поліетиленовий пакет.

В лінійці представлені 3 варіанти фракцій Ready Spod Mix: 

  •  Ви тільки починаєте риболовну сесію і Вам потрібно “покликати” рибу мілкою та швидкою фракцією. Або у Вас буде денна коротка рибалка. У цих випадках чудово підійде Start Mіх. Це суміш гранул 3/4.5/6 мм, яка дає своєчасний підхід риби та її утримання на кормовій точці. 
  • Суміш Big Mix включає розміри гранул 8/10/14 мм. Більше підходить для ловлі в теплій воді вище 12 градусів або коли точка вже активно “дає рибу“. Також рекомендуємо Big Mix для закорму на всю ніч, щоб було більше часу для підходу великої риби.
  • Якщо є потреба в додаванні бойлів в закормі, тоді обирайте суміш Pellets + Boilies. Найкраще підійде для ловлі трофеїв протягом усієї риболовної сесії.

А тепер детальніше про смаки серії Puhach Baits Ready Spod Mix:

  • Amino  підходить для початку ловлі в холодній воді, в режимі великого пресингу або коли риба зовсім відмовляється від харчування. Суміш Amino включає в себе вітамінний комплекс, який допомагає “пробудити” рибу в той час, коли їй не вистачає поживних речовин.
  • Salmon  чудово працює в сильну спеку і приваблює всю рибу, яка мешкає у водоймі. У суміші використана лососева олія високої якості.
  • Super Fish  це високоатрактивна суміш, що приваблює велику рибу. Коли плануєте трофейну риболовлю, то з впевненістю рекомендуємо обрати саме цей смак.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.