Ліхтар ручний лазерний Fenix HT30R

В наявності
0
Код товару: HT30R
Артикул: 71048
12740 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Модель Fenix HT30R є лазерним ліхтарем, який демонструє велику продуктивність та потужність. Лазер класу 1 стимулює флуоресцентний кристал для генерації білого світла широкого спектру, дозволяючи висвітлювати на відстані... Читати далі...

Модель Fenix HT30R є лазерним ліхтарем, який демонструє велику продуктивність та потужність. Лазер класу 1 стимулює флуоресцентний кристал для генерації білого світла широкого спектру, дозволяючи висвітлювати на відстані 1500 метрів!

Лазерне світло формує більш сфокусований промінь прожектора, ніж стандартний світлодіодний ліхтарик з невеликим розсіяним світлом. Тактична хвостова кнопка служить для включення та вимкнення, в той час як функціональна хвостова кнопка управляє двома режимами освітлення та моментальним Стробом. Збільште час автономного світіння за допомогою літій-іонної батареї 21700 і постійно отримуйте живлення від прихованого зарядного порту USB Type-C. Також тут є індикатор рівня заряду батареї, пило- і водонепроникність за стандартом IP68. Підходить для різноманітних завдань, таких як полювання, пошук та порятунок.

Максимальна яскравість – 500 люменів. Оснащений комплектом високопродуктивного білого лазерного модуля потужністю 10 Вт. Внутрішня конструкція з подвійною пружиною гарантує стабільне освітлення навіть за сильного удару.

Керування ліхтарем

Кругла тактична кнопка призначена для миттєвої активації. Овальна кнопка перемикає рівні яскравості та запускає Строб. Для увімкнення/вимкнення: злегка, без клацання, натисніть на круглий перемикач, світло відразу ж увімкнеться. Якщо відпустити кнопку – освітлення вимкнеться. Для утримання ввімкнення необхідно з силою натиснути кнопку – до клацання. Якщо потрібно вимкнути, просто знову натисніть на цей же перемикач.

Для вибору рівнів яскравості: увімкненому стані ліхтаря натисніть на овальну кнопку для зміни режимів Low – High. Стробоскоп: при увімкненому стані моделі потримайте овальний перемикач півсекунди, активується режим Строба. Повторне натискання на перемикач поверне колишній режим роботи.

Також у ліхтарі є функція пам'яті режимів. Це означає, що після повторного увімкнення ліхтаря активується той режим яскравості, який був використаний до моменту вимкнення.

Рівні яскравості

 • High. Яскравість світла – 500 люмен, тривалість роботи у цьому режимі – 2 години 20 хвилин. Дистанція – 1500 метрів. Інтенсивність потоку – 600 кандел.
 • Low. Яскравість освітлення – 100 люменів. Тривалість роботи – 7 годин та 15 хвилин. Дальнобійність променя – 630 метрів. Інтенсивність освітлення – 100 кандел.
 • Строб. Світловий потік: 500 люменів.

Вищезазначені параметри були отримані в процесі здійснення лабораторних дослідів. Для цього використовували літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L21-5000 V2.0 при температурі 21+-3 градуси Цельсія та вологості повітря близько 50%-80%. Фактичні параметри роботи ліхтаря можуть відрізнятися від наведених залежно від умов зовнішнього середовища та задіяного акумулятора.

Інтелектуальний захист від перегріву корпусу: якщо температура ліхтаря під час роботи сягає вище 60 градусів, то відбувається за умовчанням зменшення яскравості освітлення. Коли ж температура впаде, можна знову вдатися до високих рівнів яскравості.

Індикація рівня заряду: відкрутіть головну частину корпусу, щоб переглянути індикатор. Коли увімкнено ліхтар, індикатор блимає, показуючи рівень заряду. Якщо блимає зелене світло, це означає, що рівень заряду – 100%-30%. Миготіння червоним демонструє, що заряду залишилося 30%-1%. Діє така опція лише з фірмовою батареєю.

Фізичні параметри ліхтаря

Корпус виготовлений з алюмінію A6061-T6. Нанесено твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Габарити корпусу: 179*40*26 мм. Важить 264 грами, враховуючи вагу батареї. Легко переносить падіння з метрової висоти, залишаючись цілим та у робочому стані.

Характеристики:

 • лазерний ліхтар для пошуково-рятувальних операцій, мисливства, активного відпочинку;
 • максимальний світловий потік: 500 люмен;
 • дальнобійність променя: 1500 метрів;
 • три режими роботи;
 • керується двома перемикачами;
 • захищений від перегрівання корпусу;
 • інтелектуальна схема пам'яті режимів;
 • опція визначення рівня заряду;
 • ударостійкість: 1 метр;
 • захищений від вологи та пилу: IP68;
 • заряджається через USB Type-C;
 • корпус із алюмінію A6061-T6;
 • твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII;
 • габарити корпусу: 179*40*26 мм;
 • вага 264 грами, враховуючи вагу батареї.

Комплектація: ліхтар моделі Fenix HT30R, літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L21-5000 V2.0, кабель для зарядки USB Type-C, чохол, темляк, два запасні кільця ущільнювачів, керівництво до застосування, гарантія.

Офіційна гарантія: На цей ліхтар надається гарантія на п'ять років

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.