Ліхтар ручний Fenix LR35R

В наявності
0
Код товару: LR35R
Артикул: 70599
8600 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Модель Fenix LR35R являє собою єдиний у своєму роді ліхтар з найбільшою яскравістю 10000 люменів в такому маленькому корпусі. Пристрій позиціонується, як пошуковий варіант, і його промінь світла долає дистанцію п'ятсот м... Читати далі...

Модель Fenix LR35R являє собою єдиний у своєму роді ліхтар з найбільшою яскравістю 10000 люменів в такому маленькому корпусі. Пристрій позиціонується, як пошуковий варіант, і його промінь світла долає дистанцію п'ятсот метрів. В наборі разом з ліхтарем йдуть дві літій-іонні батареї ємністю 4000 мАг кожна форм-фактора 21700. Вихідний струм – 30 ампер. Батареї можна заряджати за допомогою порту USB Type-C. Кут прожектора в 90 градусів сприяє дослідницьким, пошуковим і рятувальним видами діяльності. Індикатор ступеня зарядженості покаже рівень заряду батарей.

Додаткові можливості включають в себе інтелектуальну схему пам'яті, опцію блокування і клас захисту IP68. Як тільки ви побачите потужність ліхтарика на десять тисяч люменів, ви більше не матимете занепокоєння у нічних пригодах, таких як пошук, спелеологія, патрулювання і т. д. і т. п.

Використовуються діоди – шість штук Luminus SST40, ресурс роботи яких становить 50 тисяч годин.

Режими роботи ліхтаря

Fenix LR35R має шість режимів освітлення.

 • Режим «Турбо». У цьому режимі виріб генерує максимально можливий потік світла в 10 тисяч люменів. Тривалість роботи – 1 годину і 25 хвилин. Дистанція освітлення найбільша – 500 метрів.
 • Режим «Максимальний». На цьому рівні модель здатна видати освітлення в 3 тисячі люменів. Тривалість світіння становить 1 годину 35 хвилин, а відстань дії променя – 270 метрів.
 • Режим «Середній». Яскравість світла досягає 1200 люменів. Світить ліхтар у цьому режимі протягом 3 годин і 15 хвилин. Відстань дії променя – 170 метрів.
 • Режим «Мінімальний». Яскравість освітлення становить 450 люменів, тривалість світіння – 8 годин 20 хвилин. Далекобійність становить 105 метрів.
 • У режимі «Еко» світловий потік становить п'ятдесят люменів. Працює прилад протягом 80 годин, а дистанція освітлення становить 30 метрів.
 • У режимі «Строб» модель генерує 10 тисяч люменів освітлення.

Слід зазначити, що дані параметри світіння ліхтаря були отримані в ході лабораторних експериментів. Де були створені певні умови. Застосовувалися акумулятори ARB-L21-4000P літій-іонні, температура становила 21 +- 3 градуси Цельсія, а вологість – близько 50-80 відсотків. Показники роботи виробу можуть бути іншими в разі використання інших елементів живлення і при інших зовнішніх умовах.

Звертаємо вашу увагу, що в моделі Fenix LR35R є функція захисту від перегрівання. Виріб в процесі застосування накопичує багато тепла, що призводить в результаті до нагрівання корпусу. Якщо температура перевищує 65 градусів Цельсія, то спрацьовує функція зниження яскравості. Це необхідно для охолодження приладу. Коли ж температура зменшується до 65 градусів Цельсія, користувач знову може вибирати «Середній», «Максимальний» або «Турбо» режим.

Також в ліхтарі передбачена можливість запам'ятовування вибраного режиму. Якщо вимкнути модель, а потім ввімкнути знову, то буде діяти той режим, що застосовувався перед вимиканням.

Управляється ліхтар за допомогою кнопки, що знаходиться збоку в головній частині корпусу. Для включення необхідно натиснути і потримати кнопку протягом півсекунди. Якщо потрібно вимкнути модель, потрібно просто знову натиснути і утримувати кнопку протягом півсекунди. Для вибору режиму слід один раз натиснути на кнопку в групі основних режимів. Для переходу між групами режимів слід натиснути і потримати клавішу трохи довше однієї секунди, це дозволяє увійти в режим «Строб». Після одноразове натискання повертає в останній вибраний режим групи основних.

Щоб заблокувати виріб, потрібно при вимкненому приладі два рази натиснути на клавішу. Якщо потрібно розблокувати, при вимкненому і заблокованому ліхтарі знову двічі натисніть кнопку.

Індикація ступеню зарядженості

Кнопка ліхтаря відображає рівень заряду батарей. При вимкненій моделі затисніть один раз кнопку – буде продемонстрований статус акумуляторів.

 • Повний заряд в 85-100 відсотків відповідає зеленому світлу.
 • Достатній заряд в 50-85 відсотків відповідає зеленим спалахам.
 • Низький заряд в 25-50 відсотків відповідає червоному світлу.
 • При критичному показнику заряду в 1-25 відсотків кнопка блимає червоним.

Корпус ліхтаря зроблений з високоміцного матеріалу А6061-Т6. Алюміній в складі виробу дає ліхтарю такі якості, як стійкість до механічних пошкоджень, ударів і зносу. Відзначимо, що матеріал А6061-Т6 являє собою дуже добротний алюмінієвий сплав, який широко застосовується у багатьох галузях виробництва.

Стандарт IP68 означає, що корпус приладу повністю водонепроникний. Виріб відмінно буде працювати навіть під водою на глибині до пари метрів максимально.

Характеристики

 • пошукова модель для рятувальників, спелеологів, дослідників;
 • невеличка, міцна і надзвичайно яскрава;
 • є функція, яка інформує про низькій напрузі;
 • номінальна напруга акумуляторів – 3,6 вольта;
 • витримує падіння з висоти до півтора метрів;
 • повністю виключено попадання пилу і вологи;
 • поверхня оброблена преміальним жорстким анодуванням;
 • стійкість до абразивних впливів;
 • світить під водою на глибині двох метрів протягом півгодини;
 • переносить складні погодні умови: від 35 градусів морозу до 45 градусів тепла;
 • розміри становлять: 14*5,2*4,7 сантиметра;
 • важить ліхтар 239 грам (без елементів живлення).

Комплектація

Ліхтарь Fenix LR35R, два акумулятора ARB-L21-4000P літій-іонних, шнур для зарядки Type-C, чохол, ремінець на руку, запасне кільце, інформаційна листівка, керівництво до застосування, гарантійний талон.

Попередження! Ліхтар є джерелом яскравого освітлення, тому не можна направляти промінь світла в очі. У процесі роботи прилад накопичує багато тепла, будьте обережні, щоб уникнути опіку.

Гарантія

На свій продукт компанія надає офіційну гарантію 5 років.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.