Ліхтар ручний Fenix PD36R

В наявності
0
Код товару: PD36R
Артикул: 70556
4340 грн -50 %
Ваша знижка: 2170 грн

2170 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Ліхтар Fenix PD36R розрахований на те, щоб забезпечувати свого власника якісним яскравим освітленням в будь-яких умовах, коли це може знадобитися. Він підходить для туристичних походів і подорожей в екстремальних умовах,... Читати далі...

Ліхтар Fenix PD36R розрахований на те, щоб забезпечувати свого власника якісним яскравим освітленням в будь-яких умовах, коли це може знадобитися. Він підходить для туристичних походів і подорожей в екстремальних умовах, виконання виробничих завдань, охорони території або виконання ремонтних робіт з додатковим освітленням. Щоб в кожній ситуації пропонувати оптимальний тип освітлення, ліхтар запрограмований на 6 режимів. З них один призначений для подачі сигналів, а інші - це різні рівні яскравості.

 • Turbo: дальність променя - 283 м, час автономної роботи – 2 год 50 хв, яскравість – 1600 лм, інтенсивність – 19977 кд.
 • High: дальність променя - 197 м, час автономної роботи – 5 год 49 хв, яскравість – 800 лм, інтенсивність – 9636 кд.
 • Med: дальність променя - 128 м, час автономної роботи – 8 год 24 хв, яскравість – 350 лм, інтенсивність – 4101 кд.
 • Low: дальність променя-82 м, час автономної роботи – 26, яскравість – 150 лм, інтенсивність-1681 кд.
 • Eco: дальність променя - 35 м, час автономної роботи – 115, яскравість – 30 лм, інтенсивність – 309 кд.
 • Strobe: яскравість – 1600 лм.

Щоб ліхтар не перегрівався під час експлуатації в режимах великої яскравості, виробники встановили в нього спеціальний контролер. Він знижує яскравість режиму Turbo до 550 лм і режиму High до 450 лм через 15 хвилин після їх включення. Обмеження накладається на 15 хвилин, щоб за цей час діод охолов. Якщо необхідно, зазначені режими можна включити повторно з їх первісною яскравістю, не чекаючи зняття обмеження. Але це може привести до перегрівання світлодіода і скорочення часу його служби.

Всі функції управління покладені на 2 кнопки на корпусі Fenix PD36R. Та, що в хвості, включає світло в режимі миттєвого доступу при частковому натисканні або в постійному режимі при повному натисканні. Кнопка в головній частині запрограмована на перемикання режимів.

Тривалу автономну роботу ліхтаря Fenix PD36R забезпечує акумулятор на 5000 мАг. Це фірмовий якісний елемент живлення, ресурсу якого достатньо для роботи протягом 500 циклів зарядки-розрядки. Зарядити його повторно користувач може навіть в похідних умовах. Для цього ліхтар потрібно підключити до power-банку через кабель USB type-С, який теж є в комплекті.

При кожному включенні світла спрацьовує індикатор заряду. Ця функція дає можливість вільно орієнтуватися в тому, скільки ще часу залишається для використання ліхтаря Fenix PD36R в різних режимах яскравості до розрядки. Якщо включається зелена лампочка, яка рівномірно світиться, заряду залишилося 100% -75%. Якщо ця лампочка блимає, то рівень заряду становить 75%-50%. У разі включення червоної лампочки, яка рівномірно світиться, рівень заряду дорівнює 50% -25%. Якщо червона лампочка тільки блимає, рівень заряду нижче 25% і акумулятор час  зарядити. Час зарядки повністю розрядженого елемента живлення становить 4 год.

Надійність Fenix PD36R багато в чому забезпечує міцний корпус цього ліхтаря. Матеріалом для нього послужив несприйнятливий до окислення алюмінієвий сплав. Оболонка зроблена добре захищеною від води. Ця якість відповідає найбільш суворому стандарту за міжнародною системою-IP-68, що дозволяє включати світло навіть під водою (але не глибше 2 м і не довше, ніж на 30 хвилин). Ліхтар продається з темляком, що дає додаткову страховку від його випадкового падіння під час використання, і з чохлом, який захищає його від бруду.
Особливість:

 • ручний формат ліхтаря;
 • яскравість діода - до 1600 лм;
 • загальна кількість режимів-6;
 • ліхтар управляється 2 кнопками;
 • є режим швидкого доступу до світла;
 • встановлено індикатор заряду;
 • акумулятор фірмового виробництва входить в комплект;
 • ємність акумулятора-5000 мАг;
 • кабель USB type-C для зарядки - в наборі;
 • повна вологоізоляція корпусу-стандарт IP-68;
 • компактні габарити моделі.

Гарантія: Ліхтарі моделі Fenix PD36R підлягають гарантії на 5 років з дня продажу.

Забороняється використання акумуляторів без вбудованої плати захисту (від перевантаження, короткого замикання, перегріву, перезаряду).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.