Ліхтар ручний Fenix TK06

В наявності
0
Код товару: TK06
Артикул: 70598
2260 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Ліхтар Fenix TK06 являє собою багатофункціональну модель. Годиться для щоденного використання, як з метою роботи, так і відпочинку. Функціонує прилад на діоді Luminus SST20 L4, з живленням від 18650 літій-іонної акумулят... Читати далі...

Ліхтар Fenix TK06 являє собою багатофункціональну модель. Годиться для щоденного використання, як з метою роботи, так і відпочинку. Функціонує прилад на діоді Luminus SST20 L4, з живленням від 18650 літій-іонної акумуляторної батареї. Це акумулятор ARB-L18-2600U. Діод дає холодне біле освітлення, і може світити протягом 50 тисяч годин. Ліхтар видає максимальний світловий потік в 800 люменів, а максимальна відстань дії променя становить 335 метрів. Можете також використовувати дві літієві батарейки CR123A.

Модель характеризується, як тактична, має невеликі розміри, що робить її відмінним вибором для EDC-носіння. Три режими освітлення, управляється досить просто. У хвостовій частині знаходиться тактична кнопка. З її допомогою ліхтар тут же приводиться в дію. Передбачена функція цифрового регулювання потужності. Заряджається за допомогою micro-USB.

Управління

Для швидкого включення ліхтаря потрібно натиснути тактичну кнопку. Якщо її відпустити-ліхтар згасне. Якщо необхідно активувати прилад надовго, тоді слід натиснути на тактичну кнопку до клацання. Включення таким чином зафіксується. Якщо ж потрібно вимкнути Fenix TK06, просто знову натисніть на цю кнопку до клацання.

Для того, щоб вибрати режим, потрібно затиснути кнопку в хвості, щоб активувати прилад. При включенні моделі потім відпустіть і знову затисніть кнопку буквально на пару миттєвостей. Тим самим ви переключитеся між режимами максимальний- >середній - >мінімальний. Після потрібно повністю, до клацання, натиснути на кнопку, щоб зафіксувати потрібний вам режим.

Режими роботи ліхтаря

Розробники передбачили тут всього три режими освітлення.

 • Максимальний. В даному режимі виріб генерує освітлення в 800 люменів. Це найбільше можливе значення світлового потоку для моделі. При використанні батарейки 18650 літій-іонної час роботи становить 3 години і 35 хвилин. З батарейками CR123A тривалість світіння досягає однієї години і десяти хвилин. Відстань дії променя - 335 метрів.
 • Середній. Світловий потік дорівнює 300 люменам. Час світіння становить, відповідно, в одному випадку – п'ять годин, в іншому – 4 години і 50 хвилин. А дистанція, яку долає потік світла, дорівнює 210 метрам.
 • Мінімальний. Тут мінімально можлива яскравість освітлення для даного ліхтаря - 50 люменів. Відповідно, час роботи в одному випадку - 31 годину, а в другому – 22 години і 30 хвилин. Потік світла долає дистанцію в 85 метрів.

* Звертаємо Вашу увагу, що ці параметри роботи ліхтаря вдалося отримати при виконанні дослідів в лабораторії. Де підтримували температуру 21 + -3 градуси Цельсія і вологість повітря близько 50% -80%. Якщо ж умови зовнішнього середовища будуть іншими, то закономірно, що і параметри роботи моделі зміняться. Враховуйте цю особливість.

* Час світіння Fenix TK06 в максимальному режимі наведено сумарно. Бралося до уваги зниження режиму внаслідок спрацьовування функції проти перегріву.

Мається на увазі автоматична опція, при якій модель вмикає захист від перегрівання. Справа в тому, що при роботі в максимальному режимі ліхтар сильно нагрівається. Щоб охолодити виріб, передбачено автоматичне зменшення яскравості до 400 люменів. Це відбувається, якщо протягом п'яти хвилин використовувати максимальний режим. Температура моделі, таким чином, зменшується.

Фізичні параметри моделі

Корпус ліхтаря складається з міцного, зносостійкого матеріалу – алюмінію а6061-Т6. Даний матеріал застосовується дуже широко в багатьох сферах промисловості. Він надійний, і забезпечує моделі відмінні якості. Зокрема, прилад витримує падіння з висоти одного метра. Корпус має високоміцне анодування, завдяки чому він стійкий до абразивів.

Крім того, дана модель ще й стійка до впливу пилу і вологи. Стандарт водонепроникності-IP68. Це означає, що ліхтар повністю захищений від проникнення туди води. Більш того-він може працювати під водою на глибині до 2 метрів.

Такі якості роблять ліхтар Fenix TK06 привабливим варіантом для використання в туризмі і під час активного відпочинку. До того ж, це досить малогабаритний прилад. Важить він всього 81 грам, без урахування елементів живлення. А розміри становлять: 12,4 (довжина)*3,1 (діаметр головної частини)*2,3 (діаметр корпусу) сантиметра. Компактний і зручний.

Характеристики моделі:

 • тактичний ліхтар;
 • годиться для щоденного носіння;
 • застосовуваний діод-Luminus SST20 L4;
 • світить на батарейці ARB-L18-2600U;
 • можна також використовувати батарейки CR123A;
 • три режими освітлення;
 • найбільший світловий потік-800 люменів;
 • відстань дії променя-335 метрів;
 • стандарт захисту від пилу та води: IP68;
 • може працювати під водою на глибині до 2 метрів;
 • витримує падіння з висоти 1 метра;
 • Цифрове регулювання струму;
 • захист від перегрівання;
 • заряджається за допомогою micro-USB;
 • розміри: 12,4*3,1*2,3 сантиметра;
 • важить 81 грам.

Застереження по роботі моделі

Враховуйте, що модель є джерелом яскравого освітлення, тому не можна направляти світло прямо в очі. Поверхня ліхтаря може сильно нагріватися при світінні. Тому потрібно акуратно користуватися ліхтарем, щоб не обпектися. Не можна розбирати головну частину приладу, в іншому випадку це спровокує порушення герметизації. Ліхтар пошкодиться, і ви втратите гарантію на нього. Потрібно використовувати тільки якісні батарейки. Не рекомендується довго зберігати прилад разом з елементами живлення. Також слід витягти елементи живлення, якщо термін їх придатності закінчився.

При зберіганні і під час перенесення ліхтаря злегка відкрутіть кришку, щоб він випадково сам по собі не включився. Своєчасно замінюйте гумові кільця, якщо вони пошкодилися. Потрібно регулярно доглядати за моделлю, періодично очищати контакти від бруду і оксиду.

Комплектація

Модель ліхтаря Fenix TK06, акумулятор 18650 літій-іонний, кабель для зарядного пристрою micro-USB, ремінь на руку, чохол, запасне кільце ущільнювача, додаткова гумова накладка на кнопку, гарантійний талон, керівництво до застосування.

Гарантія

На ліхтар офіційно дається гарантія терміном на 5 років.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.