Ліхтар ручний Fenix TK22TAC

В наявності
0
Код товару: TK22TAC
Артикул: 71046
5540 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Ліхтар моделі Fenix TK22TAC є військовим приладом. Розроблений з урахуванням потреб тактичного та чергового освітлення, TK22 TAC має тактичні та чергові режими. TK22 TAC оснащений літій-іонним акумулятором форм-фактора ... Читати далі...

Ліхтар моделі Fenix TK22TAC є військовим приладом. Розроблений з урахуванням потреб тактичного та чергового освітлення, TK22 TAC має тактичні та чергові режими.

TK22 TAC оснащений літій-іонним акумулятором форм-фактора 21700. Має світловий поток до 2800 люменів в Турбо режимі, що випромінює промінь на відстань до 540 метрів. У черговому режимі TK22 TAC забезпечує п'ять режимів, включаючи Стробоскоп. Перейдіть у тактичний режим, щоб працювати зі швидким і спрощеним вибором Турбо та миттєвого Стробоскопа. Модель оптимально підходить для професійного використання, забезпечення безпеки, може застосовуватися органами правопорядку. Вона гарантує надійне та потужне освітлення у різних ситуаціях.

Використовується діод Luminus SFT70 із терміном служби 50 тисяч годин. Обладнаний запатентованим двофункціональним перемикачем для миттєвої тактичної активації. Одноручний перемикач для вибору потрібного рівня освітлення. Для того, щоб уникнути випадкового увімкнення ліхтаря, існує функція блокування.

Керування ліхтарем

Fenix TK22TAC включається м'яким натисканням (без кліку) тактичної кнопки в розблокованому та вимкненому стані. Це дозволяє миттєво активувати модель. Якщо відпустити перемикач – він відключиться. Щоб зафіксувати увімкнення ліхтаря, слід з усиллям натиснути на тактичну кнопку і знову натиснути на неї, якщо потрібно вимкнути ліхтар.

Для перемикання груп режимів: за будь-якого стану моделі поверніть кнопку для того, щоб вибрати необхідну вам групу режимів яскравості. Поверніть кнопку за годинниковою стрілкою до упору, щоб перейти до тактичних рівнів. Якщо повернути перемикач проти годинникової стрілки, вийде зайти в чергові режими. Поворот до середини дозволяє заблокувати Fenix TK22TAC. Щоб розблокувати, потрібно повернути перемикач у тактичні чи чергові групи.

Для вибору потрібного рівня освітлення: у групі тактичних режимів м'яко натисніть тактичний перемикач у хвостовій частині корпусу, щоб миттєво активувати ліхтар. Повністю затисніть тактичний перемикач, щоб зафіксувати включення в режимі Турбо. Натискання та утримання тактичної кнопки протягом 0,8 секунд дозволяє активувати рівень Стробоскопа. М'яке, без клацання, натискання на тактичну кнопку призводить до повернення до Турбо рівня яскравості. Повністю затисніть тактичний перемикач, щоб вимкнути модель.

Для вибору режиму в групі Чергових: м'яко, без натискання, затисніть тактичний перемикач у хвостовій частині корпусу. Завдяки цьому ви зможете переміщатись між режимами Еко – Мінімальний – Середній – Максимальний. Повністю натиснувши тактичну кнопку, можна зафіксувати активований рівень яскравості. У ліхтарі реалізовано функцію запам'ятовування вибраного режиму. Натисніть та потримайте тактичну кнопку менше секунди, щоб перейти до рівня Стробоскопа. М'яке натискання на тактичну кнопку дозволяє повернутися до попереднього режиму освітлення. Для вимкнення слід на повну силу натиснути на тактичний перемикач.

Для переходу до миттєвого Строба: у групі тактичних чи чергових режимів затисніть та потримайте тактичну кнопку трохи менше секунди. Якщо потрібно вийти зі Стробоскопа, то знову натисніть на тактичний перемикач.

Режими яскравості ліхтаря

Група чергових режимів.

 • Стробоскоп яскравість досягає 2500 люменів.
 • Максимальний – 1000 люменів, 4 години – тривалість роботи, відстань – 315 метрів, інтенсивність – 24800 кандел.
 • Середній: 350 люменів – яскравість світла, 8 годин та 10 хвилин – час світіння, 188 метрів – дистанція, 8850 кандел – інтенсивність потоку.
 • Мінімальний: світловий потік досягає 150 люменів, тривалість свічення – 18 годин та 30 хвилин, дистанція – 120 метрів, інтенсивність освітлення становить 3560 кандел.
 • Еко: яскравість – 30 люменів, тривалість роботи – 49 годин та 30 хвилин, відстань – 55 метрів, інтенсивність освітлення – 760 кандел.

Група тактичних режимів.

 • Турбо потік досягає 2800 люменів, тривалість свічення – 3 години, відстань – 540 метрів. Інтенсивність освітлення дорівнює 74000 кандел.
 • Стробоскоп яскравість досягає 2500 люменів.

Дані параметри роботи моделі отримані в результаті лабораторних випробувань. Для цього застосовували акумулятор Fenix ARB-L21-5000U при температурі 21+-3 градуси Цельсія та вологості 50-80 відсотків. Фактичні показники свічення ліхтаря можуть відрізнятися від наведених, залежно від елементів живлення та факторів зовнішнього середовища.

Функція сповіщення про низьку напругу. Якщо напруга падає нижче за прийнятний рівень, у цьому випадку рівень яскравості автоматично знижується. Коли яскравість досягне мінімального режиму, індикатор починає блимати тричі кожні 5 хвилин, нагадуючи про необхідність заряджання акумулятора.

Захист від перегріву. Це означає, що якщо корпус сильно нагрівається і температура його перевищує 60 градусів, то яскравість автоматично скорочується на кілька люменів. Коли температура знизиться, стає можливим знову повернутися до найбільш яскравих режимів освітлення ліхтаря.

Фізичні параметри

Корпус ліхтаря виготовлений із міцного алюмінію A6061-T6, вкритим твердоанодованим антиабразивним покриттям преміум-класу HAIII. Ступінь захисту корпусу від вологи та пилу – IP68, це означає, що ліхтар повністю водонепроникний. Витримує падіння з висоти одного метра, залишаючись цілим та у робочому стані.

Розміри корпусу: 154*40*26 мм. Важить ліхтар 156 грам (без урахування ваги батареї).

Характеристики:

 • тактичний ліхтар для військових цілей, туризму, активного відпочинку;
 • максимальна яскравість світла: 2800 люменів;
 • максимальна далекобійність променя: 540 метрів;
 • 6 режимів яскравості;
 • елемент живлення: батарея форм-фактору 21700;
 • діод, що використовується: Luminus SFT70 з терміном служби 50 тисяч годин;
 • функція блокування;
 • функція сповіщення про низьку напругу;
 • захист від перегріву корпусу;
 • водонепроникність: IP68;
 • удароміцність: 1 метр;
 • матеріал: міцний алюміній A6061-T6;
 • твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII;
 • габарити ліхтаря: 154*40*26 міліметрів;
 • вага 156 грам (без урахування ваги батареї).

Комплектація: модель ліхтаря Fenix TK22TAC, акумулятор Fenix ARB-L21-5000U літій-іонний, кабель для заряджання USB Type-C, чохол, запасне кільце ущільнювача, інструкція, талон гарантії.

Офіційна гарантія

На цю модель ліхтаря надається офіційна гарантія 5 років.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.