Газовий пальник BRS-5

Акція
В наявності
0
Код товару: BRS-5
Артикул: 65743
BRS
480 грн -15 %
Ваша знижка: 72 грн

408 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Пальник BRS-5 має надлегку конструкцію та призначається для використання у польових умовах під час гірських сходжень, де вага спорядження відіграє ключову роль. Модель працює на бутані та здатна генерувати полум'я потужн... Читати далі...

Пальник BRS-5 має надлегку конструкцію та призначається для використання у польових умовах під час гірських сходжень, де вага спорядження відіграє ключову роль. Модель працює на бутані та здатна генерувати полум'я потужністю 1940 Вт, за рахунок чого 1 літр води можна довести до кипіння протягом 3 хвилин 50 секунд.

Пальник встановлюється на газовий балон та кріпиться за допомогою різьбового з'єднання. Для більшої стійкості конструкції рекомендується додатково використовувати складану підставку під картридж — у такому випадку можна встановлювати на пальник посуд великого об'єму без ризику його падіння під час приготування їжі. Аксесуар запалюється за допомогою п'єзопідпалу (кераміка), позбавляючи користувача необхідності контакту з джерелом відкритого вогню і зводячи до нуля ризик появи опіків. Витрата палива становить 140 г/год, тому одного стандартного балона на 300-450 грамів вистачає щонайменше на кілька разів використання.

Висота пальника BRS-5 у встановленому положенні складає 75.4 міліметрів, а діаметр із урахуванням чотирьох складаних стійок — 90.9 міліметрів, що дозволяє вільно встановлювати на конструкцію більшість типів похідних казанків і сковорідок. Стійки мають хвилясті кромки, які не дають посуду ковзати по поверхні, дозволяючи безпечно перемішувати їжу в процесі приготування.

У виробництві конструкції використовується нержавіюча сталь та алюмінієво-магнієвий сплав. Дане поєднання дає змогу знизити вагу виробу до 94 грамів без шкоди для його міцності. Матеріали не бояться тривалого контакту з вологою та кислотами, тому на поверхні не з'являються корозійні плями, а ударостійкість металів дозволяє уникнути деформування конструкції та її виходу з ладу у разі механічного впливу при транспортуванні чи падінні.

У складеному вигляді розміри пальника становлять всього 59.7 х 75.3 міліметрів, тому він без проблем поміщається у кишені туристичного рюкзака, залишаючи достатньо місця для решти спорядження.

Характеристики:

 • ультралегкий газовий пальник для альпінізму та піших подорожей;
 • матеріали – нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав;
 • тип палива – бутан;
 • потужність – 1940 Вт;
 • витрата палива – 140 г/год;
 • метод підпалювання – п'єзопідпал;
 • діаметр пальника – 90.9 міліметрів;
 • висота у встановленому положенні – 75.4 міліметрів;
 • тип з'єднання – різьбовий;
 • розміри у складеному вигляді – 59.7 х 75.3 міліметрів;
 • вага – 94 грами.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.